Automobilio poliravimas
Automobilio poliravimas

Automobilio poliravimas

Automobilio poliravimas, automobilio salono valymas, kainos

 

Automobilio poliravimas

Veikiant išoriniams veiksniams automobilio kėbulas praranda blizgesį,  po nuplovimo lieka purvas, matosi smulkūs įbrėžimai, tuomet Jums reikalingas profesionalus automobilio poliravimas – kelio apnašų, druskų, bitumų (smalos) nuvalymas. Kokybiškai ir patikimai dirbantys patyrę specialistai atnaujins kėbulo spalvą bei sugrąžins prarastą blizgesį. Po auto poliravimo Jūsų automobilis atrodys puikiai.

Poliravimas kėbului suteikia išskirtinumą – švarus, blizgantis ryškios spalvos automobilis yra geriau pastebimas gatvėje, jis atrodo tarsi naujas. Po poliravimo nuplauti automobilį bei atsikratyti pridžiuvusio purvo, kurio negalėjote nuvalyti automatinėse plovyklose ar plaudami savitarnos plovyklose yra daug lengviau ir efektyviau. Poliruotas kėbulo paviršius yra ne tik švaresnis, bet ir lygesnis, pašalinami nedideli išmušimai ir įbrėžimai.

Žibintų poliravimas

Bėgant laikui visos automobilio detalės mažiau ar daugiau nusidėvi.

Žibintai – ne išimtis. Ilgainiui veikiami aplinkos veiksnių jie pradeda gelsti, pasidaro matiniai ar netgi atsiranda įbrėžimų.

Tokie defektai ne tik gadina bendrą automobilio vaizdą, bet ir blogina žibintų veikimo kokybę. Poliruoti žibintus būtina ne tik dėl gražesnės automobilio išvaizdos ar geresnio matomumo kelyje tamsiu paros metu, bet ir dėl techninės automobilių apžiūros reikalavimų. Nublukę žibintai ne tik slopiną, bet ir iškraipo šviesos spindulį, visą tai lengvai ištaiso profesionalus poliravimas.

Automobilių priežiūros centre atliekame būtiniausias priežiūros procedūras: automobilio poliravimą, automobilį valome, suteikiame jam blizgesio, atnaujiname, padengiame apsauga nuo purvo ar neigiamo aplinkos poveikio.

Atliekame automobilio salono atnaujinimo darbus.

Daugiau informacijos: tel.: 8 606 55500

arba el. paštu:

andrejus@autopc.lt


kiti kontaktai, spauskite čia: Kontaktai

Mumis pasitiki

Mumis pasitiki